Szukaj

Boxy transportowe na hak

Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni ładunkowej na wózek dla dziecka? A może chcesz komfortowego rozwiązania dla mokrych rzeczy? Box transportowy na hak holowniczy lub bagażnik rowerowy to idealne rozwiązanie! U nas znajdziesz pełna gamę boxów transportowych od 200 nawet do 400 litrów i takie które zamontujesz obok swojego roweru na Twoim bagażniku rowerowym na hak holowniczy! Pomieścisz w nich wszystko co potrzebujesz zabrać ze sobą w podróż! Demontuj w kilka sekund i zabierz ze sobą jak walizkę!

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Box - skrzynia transportowa BC60 / BC80) WESTFALIA

Unikalny produkt na rynku - wykonany z solidnego tworzywa sztucznego box transportowy z kółkami jak walizka! Wyobraź sobie wyjazd z góry na narty ośnieżone mokre buty narciarskie - do bagażnika? Nie! Masz od tego box! Zamykany na kluczyk, łatwy demontaż, komfortowy w przenoszeniu dzięki możliwości ciągnięcia po ziemi jak walizkę - posiada dwa kółka transportowe na skraju!
1 499,00 zł 1 599,00 zł

Enganches Aragon Towbox V3 na hak bagażnik szary

TowBox to trzecia rewolucja bagażnika TOWBOX. Towbox V3 na hak holowniczy jest bardziej nowoczesny i ergonomiczny, posiada pełne tylne światła LED, nachylenie pedału, nową ramę z układem poziomym i zintegrowane koła ułatwiające transport, gdy Towbox wymaga przemieszczenia
5 899,00 zł 6 199,00 zł